Witamy w 8net.eu darmowym serwisie ogłoszeń lokalnych

Miło nam przedstawić Państwu nowy serwis z darmowymi ogłoszeniami lokalnymi www.8net.eu. W naszym serwisie znajdziecie przedmioty nowe i używane. Wyśmienitym sposobem na zakup np. mieszkania, samochodu, i innych jest skorzystanie z wyszukiwarki dostępnej pod adresem https://www.8net.eu/szukaj. Osoby zainteresowane sprzedażą niepotrzebnych rzeczy zalegających w domu mogą w kilku prostych krokach umieścić darmowe ogłoszenie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nowości i zmiany
17. Jan 2022
234 wyświetleń
Witamy w 8net.eu darmowym serwisie ogłoszeń lokalnych

Kilka słów o serwisie ogloszeń lokalnych www.8net.eu.

 

www.8net.eu to nowy darmowy serwis ogłoszeniowy. Serwis umożliwia sprzedaż, kupno, wymianę oraz oddanie za darmo produktów oraz usług w różnych kategoriach. W okresie początkowym działania serwisu do odwołania publikacja ogłoszeń we wszystkich kategoriach jest darmowa. Opłaty są pobierane jedynie za promowanie ogłoszeń.

 

W naszym serwisie znajdziecie przedmioty nowe i używane, które są dostępne do zakupu, wynajmu, sprzedaży w tym oddania za darmo. Zapraszamy do polowania na świetne okazje.

 

Osoby zainteresowane sprzedażą niepotrzebnych rzeczy zalegających w domu mogą w kilku prostych krokach umieścić darmowe ogłoszenie sprzedaży w naszym serwisie oraz szybko pozbyć się niepotrzebnyych rzeczy.

 

Wyśmienitym sposobem na zakup np. mieszkania, samochodu, i innych jest skorzystanie z wyszukiwarki dostępnej w naszym serwisie. 

 

 W razie pytań zapraszamy do kontaktu - jesteśmy dla Ciebie.

Komentarze

Ten wpis nie był jeszcze skomentowany

Dodaj nowy komentarz

Aby dodać nowy komentarz musisz być zalogowany. Zaloguj się
Kategorie
Nowości i zmiany
W tej kategorii będą się pojawiały informacje o nowościach i zmianach w naszym serwisie
Pomoc
Tutaj uzyskacie Państwo informację o funkcjonalności serwisu w tym jak się po nim poruszać, jak korzystać z opcji płatnych oraz innych tematów mogących pomóc w użytkowaniu strony www.8net.eu
Aktualizacje
Tutaj będziemy umieszczali wiadomości dotyczące aktualizacji
FAQ
Najczęściej zadawane pytania
Poradniki
Tutaj będziemy opisywali jak zabrać się za sprzedaż nieużywanych rzeczy z domu lub garażu.
Bezpieczeństwo
W tej kategorii będziemy publikowali wszelkiego rodzaju informacje dotyczące bezpiecznego korzystania z serwisu
Ostatnio skomentowane
Jesteś profesjonalnym sprzedawcą? Utwórz konto